SUNPAN Paloma End Table Sage Green 110397
Original price was: $1,770.$1,416Current price is: $1,416.
| Overall Dimensions | 19.00D x 23.50H in |
| Net Weight | 53.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Gold |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Green |
| Designed by | Stacy Tao |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Finished Back / Soft Closing Drawer |
Available on backorder
SUNPAN Paloma End Table Sage Green 110397
This luxurious end table will bring a sculptural spirit to any space. The round frame, finished in sage green, is contrasted with intricate vertical reeding. Gold stainless steel legs and inlay create added definition. Coordinating sideboard also available.
Additional information
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 23.5 in |












