SUNPAN Paloma End Table Black 110398
| Overall Dimensions | 19.00D x 23.50H in |
| Net Weight | 53.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Gold |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Black |
| Designed by | Stacy Tao |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Finished Back / Soft Closing Drawer |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Paloma End Table Black 110398
This luxurious end table will bring a sculptural spirit to any space. The round frame, finished in medium gloss black, is contrasted with intricate vertical reeding. Antique gold stainless steel legs and inlay create added definition.
Additional information
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 23.5 in |










