SUNPAN Paloma Sideboard Sage Green 110396
| Overall Dimensions | 60.75W x 18.75D x 30.25H in |
| Net Weight | 132.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Gold |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Green |
| Designed by | Stacy Tao |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Finished Back / Soft Closing Doors / Adjustable Shelves |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Paloma Sideboard Sage Green 110396
This luxurious sideboard will bring a sculptural spirit to modern living, lounge and dining spaces. The curved frame, finished in sage green, is contrasted with intricate vertical reeding. Gold stainless steel legs and inlay create added definition. Coordinating end table also available.
Additional information
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.75 × 60.75 × 30.25 in |











