SUNPAN Spezza End Table – Marble Look – Low 108957
| Overall Dimensions | 22.75W x 12.00D x 18.75H in |
| Gross Weight | 66.00 lb |
| Material | Concrete |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Grey |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Grey |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Solid Concrete / Suitable for Indoor and Outdoor Use / Can Be Combined with Other Sizes / Rubber Felts Included |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Spezza End Table - Marble Look - Low 108957
Introduce shape to any space with this stunning hexagon low side table. Crafted from grey concrete with a marble-look finish. Coordinating coffee table in cream marble-look and high side table in white also available.
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 22.75 × 18.75 in |











