SUNPAN Spezza End Table – High 108954
| Overall Dimensions | 15.50W x 18.00D x 22.50H in |
| Gross Weight | 58.00 lb |
| Material | Concrete |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | White |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | White |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Solid Concrete / Suitable for Indoor and Outdoor Use / Can Be Combined with Other Sizes / Rubber Felts Included |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Spezza End Table - High 108954
Introduce shape to any space with this stunning hexagon high side table. Crafted from white concrete with variations of white that will enhance over time. Coordinating coffee table in cream marble-look and low side table in grey marble-look also available.
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15.5 × 22.5 in |











