SUNPAN Spezza Coffee Table – Marble Look 108958
| Overall Dimensions | 33.00W x 29.50D x 15.00H in |
| Gross Weight | 117.00 lb |
| Material | Concrete |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Cream |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Cream |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Solid Concrete / Suitable for Indoor and Outdoor Use / Can Be Combined with Other Sizes / Rubber Felts Included |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Spezza Coffee Table - Marble Look 108958
Introduce shape to any space with this stunning hexagon coffee table. Crafted from cream concrete with a marble-look finish. Coordinating high side table in white and low side table in grey marble-look also available.
Additional information
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 33 × 15 in |











