SUNPAN Xavier End Table Antique Brass 109188
| Overall Dimensions | 23.75W x 23.75D x 21.75H in |
| Gross Weight | 66.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Clear |
| Designed by | Morten Georgsen |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 12mm Clear Tempered Glass / Powder Coated Stainless Steel |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Xavier End Table Antique Brass 109188
A sleek and modern square end table. Made with a tempered glass top and bottom shelf perfect for displaying decor and accents. Finished with an antique brass stainless steel frame. Coordinating coffee table in rectangle and square shapes also available.
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.75 × 21.75 in |










