SUNPAN Xavier Coffee Table – Square Antique Brass 109187
Original price was: $1,910.$1,528Current price is: $1,528.
| Overall Dimensions | 43.25W x 43.25D x 16.00H in |
| Gross Weight | 179.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Clear |
| Designed by | Morten Georgsen |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 12mm Clear Tempered Glass / Powder Coated Stainless Steel |
SUNPAN Xavier Coffee Table - Square Antique Brass 109187
A sleek and modern square coffee table. Made with a tempered glass top and bottom shelf perfect for displaying decor and accents. Finished with an antique brass stainless steel frame. Also available in a rectangle shape, along with coordinating end table.
Additional information
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.25 × 43.25 × 16 in |











