SUNPAN Trent Side Table 104424
Original price was: $1,645.$1,370Current price is: $1,370.
Color: Gold Black Ombre
| Overall Dimensions | 19.75W x 19.75D x 26.00H in |
| Net Weight | 40.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Gold |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Matte Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Loren Marble |
7 in stock
SUNPAN Trent Side Table 104424
A truly eye-catching side table. Designed with a matte black marble top with a black and gold ombre stainless steel frame. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 19.75 × 26 in |










