SUNPAN Alicent End Table White Marble 110188
Original price was: $860.$688Current price is: $688.
| Overall Dimensions | 16.00W x 16.00D x 24.00H in |
| Net Weight | 30.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | White |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
SUNPAN Alicent End Table White Marble 110188
Eye-catching from all angles, the Alicent End Table is sure to draw attention. Features a round white marble table top with an antique brass iron base. Expertly crafted with an artful design. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 24 in |











