SUNPAN Lamont End Table 107189
Original price was: $1,235.$988Current price is: $988.
| Overall Dimensions | 22.25W x 14.00D x 22.25H in |
| Net Weight | 106.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Brown |
| Material Finish | Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Dark Brown Timber Effect on Concrete Base |
SUNPAN Lamont End Table 107189
Defined by its fabulous form, this stunning end table features an unconventional shape that will captivate any space. Crafted with a black glass top and a dark brown concrete base with a timber effect. A powder coated brass metal rim completes the look. Crafted from a natural concrete mix, each piece will look different, with variations of brown hues that will enhance over time.
Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 22.25 × 22.25 in |











