SUNPAN Kadin End Table Grey 105763
Original price was: $1,125.$900Current price is: $900.
| Overall Dimensions | 22.75W x 14.00D x 19.00H in |
| Net Weight | 24 |
| Material | Steel |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Grey |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Brass |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Galvanized Steel Top / Suitable for Indoor and Outdoor Use |
SUNPAN Kadin End Table Grey 105763
This unique side table will bring a bold yet warm look to living, lounge, and bedroom spaces. Features a dramatic grey concrete base with a brushed brass metal oval top.
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 22.75 × 19 in |











