SUNPAN KLIFF BISTRO TABLE – BLACK – 34″ 112487
Original price was: $1,550.$1,240Current price is: $1,240.
| Overall Dimensions | 34.00D x 30.00H in |
| Gross Weight | 137.00 lb |
| Net Weight | 129.00 lb |
| Material | Concrete |
| Shape | Round |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Black |
| Seating Qty | 2-4 |
| Material Finish | Black |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Black Pitted Finish on Sealed Concrete / Adjustable Levelers / Suitable for Indoor and Outdoor Use |
SUNPAN KLIFF BISTRO TABLE - BLACK - 34" 112487
A sculptural interplay of angles and texture, the Kliff Bistro Table is cast in sealed concrete with a sleek, all-black finish. Designed to move effortlessly between indoor and alfresco settings, it makes a bold statement from every angle.
Additional information
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 30 in |











