SUNPAN CORINA BISTRO TABLE – 36″ 110195
Original price was: $2,160.$1,728Current price is: $1,728.
Color: Antique Brass
| Overall Dimensions | 0.00W x 36.00D x 29.50H in |
| Gross Weight | 117.00 lb |
| Net Weight | 96.00 lb |
| Material | Iron |
| Shape | Square |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Seating Qty | 2-4 |
| Material Finish | Antique Brass |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Etched Top / Adjustable Leveler |
Available on backorder
SUNPAN CORINA BISTRO TABLE - 36" 110195
Globally inspired with a modern design, the Corina Bistro Table will accentuate any dining space. Handcrafted from iron with an antique brass finish. Features a square tabletop etched with an artisanal design. Made in India. With refined craftsmanship, this design was brought to life by skilled local artisans. Due to the nature of handcraftsmanship, unique imperfections such as fissures, markings and variations in colour and shape are welcomed and appreciated characteristics for a truly one-of-a-kind piece.
Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 29.5 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |












