Sunpan Abigail Sofa Dove Cream 105020
| Overall Dimensions | 94.00W x 37.50D x 33.00H in |
| Arm Height | 22 in |
| Seat Height | 17 in |
| Seat Width | 74.75 in |
| Seat Depth | 28.50 in |
| Carton Weight | 170.00 lb |
| Net Weight | 133.00 lb |
| Weight Capacity | 450 lb |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
Sunpan Abigail Sofa Dove Cream 105020
This beautiful sofa was designed with comfort in mind. Features a contemporary frame with black finished iron feet for a timeless look. Stocked in dove cream fabric.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 94 × 33 in |













