Sunpan Joyce Counter Stool Casablanca Stratus 108421
| Overall Dimensions | 18.50W x 21.50D x 37.00H in |
| Seat Height | 26 in |
| Seat Width | 18.25 in |
| Seat Depth | 16.25 in |
| Net Weight | 17.00 lb |
| Weight Capacity | 300 lb |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
Sunpan Joyce Counter Stool Casablanca Stratus 108421
Clean lines define this modern, structured counter stool that is ideal for any dining or kitchen space. Stocked in casablanca stratus performance fabric and completed with an exposed stainless steel frame and legs in a gold finish. Performance fabric is moisture repellant, stain resistant and easy to clean.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 18.5 × 37 in |













