SUNPAN Weldrick Nightstand Cream 110813
Original price was: $1,600.$1,280Current price is: $1,280.
| Overall Dimensions | 25.25W x 18.50D x 22.25H in |
| Net Weight | 51.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Black / Antique Brass |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Cream |
| Designed by | Stacy Tao |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | MDF / Acacia Veneer / Soft Closing Drawers / Powder Coated Iron Handles |
SUNPAN Weldrick Nightstand Cream 110813
Make a statement with this stylish nightstand that exudes prestige. Features a oyster acacia wood veneer with two soft closing drawers. Completed with powder coated black and antique brass iron handles with a coordinating base.
Additional information
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 25.25 × 22.25 in |













