SUNPAN Weldrick Desk Cream 110814
Original price was: $3,092.$2,474Current price is: $2,474.
| Overall Dimensions | 60.00W x 25.25D x 30.25H in |
| Net Weight | 91.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Black / Antique Brass |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Cream |
| Designed by | Stacy Tao |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | MDF / Acacia Veneer / Finished Back /Soft Closing Drawers / Iron Handles / Clearance from floor to drawer 20.75 in / Distance between drawers 25 in |
SUNPAN Weldrick Desk Cream 110814
Make a statement with this stylish desk that exudes prestige. Features a oyster acacia wood veneer with two soft closing drawers. Completed with black and antique brass iron handles with coordinating base.
Additional information
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 60 × 30.25 in |













