SUNPAN Kessler End Table Antique Gold 110247
| Overall Dimensions | 28.00W x 20.00D x 24.00H in |
| Net Weight | 41.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Gold |
| Material Finish | Clear |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Clear Tempered Glass / Powder Coated Iron |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Kessler End Table Antique Gold 110247
The Kessler End Table features a minimal yet elegant profile. Artfully crafted from powder-coated antique gold iron with a clear tempered glass top and bottom shelf. Coordinating book case also available.
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 28 × 24 in |










