SUNPAN Kessler Bookcase Antique Gold 109622
| Overall Dimensions | 45.00W x 16.00D x 75.00H in |
| Net Weight | 77.00 lb |
| Material | Iron |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Gold |
| Material Finish | Antique Gold |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Maximum Loading Weight for Each Shelf: 30lbs / Powder Coated Iron / Anti-Tipping Kit |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Kessler Bookcase Antique Gold 109622
The Kessler Bookcase features a minimal yet elegant profile. Artfully crafted from powder-coated antique gold iron.
Additional information
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 45 × 75 in |











