SUNPAN Kessler Coffee Table Antique Gold 109638
| Overall Dimensions | 65.00W x 33.00D x 19.00H in |
| Net Weight | 111.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Gold |
| Material Finish | Clear |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Clear Tempered Glass |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Kessler Coffee Table Antique Gold 109638
The Kessler Coffee Table features a minimal yet elegant profile. Artfully crafted from powder-coated antique gold iron with a clear tempered glass top and bottom shelf. Coordinating book case and end table also available.
Additional information
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 65 × 19 in |











