SUNPAN Frezco Side Table Grey 110166
Original price was: $1,460.$1,168Current price is: $1,168.
| Overall Dimensions | 24.00W x 24.00D x 24.00H in |
| Net Weight | 66.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Wood |
| Base Finish | Black |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Grey |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Solid Mango Wood / Adjustable Levelers |
Available on backorder
SUNPAN Frezco Side Table Grey 110166
Minimalist in design, this square side table offers an effortlessly modern appeal. Crafted from solid grey mango wood. Also available in light oak wood. Coffee table version also available. As wood is an organic, porous material, these pieces will contain natural variation of texture and may also exhibit fine indentations and cracks. Wood pieces will also display a disparity of colour and grain, and visible knots and burls that add to the character of each piece.
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |












