SUNPAN Tanana End Table Dark Brown 102671
| Overall Dimensions | 23.50W x 16.50D x 23.50H in |
| Net Weight | 25.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | MDF / Acacia Veneer / |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Tanana End Table Dark Brown 102671
Add warmth and allure to bedroom and living spaces with this end table. Constructed of acacia wood veneer in a smoked grey finish with a tray top and one drawer. Accented with brushed brass legs and drawer handle to complete the look.
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 23.5 × 23.5 in |











