SUNPAN LARS END TABLE 104134
| Overall Dimensions | 23.75W x 23.75D x 21.50H in |
| Net Weight | 49.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Brown |
| Designed by | Morten Georgsen |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | MDF OAK VENEER |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN LARS END TABLE 104134
This bold end table will bring style and warmth to various living and lounge spaces. Crafted with smoked acacia wood and with an intricate wood grain table top. An antique brass frame completes the look. Suitable for residential and contract environments.
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.75 × 21.5 in |










