SUNPAN ILUKA DINING CHAIR IVORY SET OF TWO 110454
Original price was: $2,200.$1,760Current price is: $1,760.
SOLD AND PRICED AS A SET OF TWO
| Overall Dimensions | 17.50W x 23.50D x 34.00H in |
| Seat Height | 19 in |
| Seat Width | 17.50 in |
| Seat Depth | 17.00 in |
| Carton Weight | 44.00 lb |
| Net Weight | 39.00 lb |
| Weight Capacity | 280 lb |
SUNPAN ILUKA DINING CHAIR IVORY SET OF TWO 110454
The Iluka Dining Chair features a sophisticated profile with contoured curves for ultimate support. Generously upholstered in danny ivory fabric with chic stainless steel gold accents on the bottom.
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 17.5 × 34 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |
You may also like…
-
Sale!

SUNPAN ANAYA DINING ARMCHAIR BERGEN OLIVE 111484
Original price was: $1,295.$1,036Current price is: $1,036. -
Sale!

SUNPAN ILUKA DINING CHAIR TEAL SET OF TWO 110455
Original price was: $2,200.$1,760Current price is: $1,760. -
Sale!

SUNPAN Dionne Dining Chair – Monument Pebble 108508
Original price was: $1,140.$912Current price is: $912.












