SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE BLACK 111603
Original price was: $1,967.$1,574Current price is: $1,574.
| Overall Dimensions | 80.00W x 14.00D x 34.50H in |
| Net Weight | 47.00 lb |
| Material | Iron |
| Shape | Rectangular |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Matte Black |
| Material Finish | Matte Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Powder Coated Black Metal Frame |
SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE BLACK 111603
Add style and warmth to living and office spaces with the well-designed Eiffel Console Table in black iron. Can be styled behind a sofa or in a hallway or entryway for added impact and functionality.
Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 80 × 34.5 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |
You may also like…
-
Sale!

SUNPAN Eiffel Bookcase Small – Black 104405
Original price was: $1,400.$1,120Current price is: $1,120. -
Sale!

SUNPAN Eiffel Low Bookcase Small – Black 106599
Original price was: $700.$560Current price is: $560. -
Sale!

SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE ANTIQUE BRASS 111604
Original price was: $1,967.$1,574Current price is: $1,574.








