SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE ANTIQUE BRASS 111604
Original price was: $1,967.$1,574Current price is: $1,574.
| Overall Dimensions | 80.00W x 14.00D x 34.50H in |
| Net Weight | 47.00 lb |
| Material | Iron |
| Shape | Rectangular |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Material Finish | Antique Brass |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Powder Coated Antique Brass Metal Frame |
SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE ANTIQUE BRASS 111604
Add style and warmth to living and office spaces with the well-designed Eiffel Console Table in antique brass iron. Can be styled behind a sofa or in a hallway or entryway for added impact and functionality.
Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 80 × 34.5 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |
You may also like…
-
Sale!

SUNPAN EIFFEL CONSOLE TABLE BLACK 111603
Original price was: $1,967.$1,574Current price is: $1,574. -
Sale!

SUNPAN 102944 ALTO CONSOLE TABLE
Original price was: $2,675.$2,140Current price is: $2,140. -
Sale!

SUNPAN Doncaster Console Table 107737
Original price was: $2,250.$1,800Current price is: $1,800.








