SUNPAN COREY END TABLE 111369
Original price was: $950.$760Current price is: $760.
| Overall Dimensions | 16.50D x 18.00H in |
| Carton Weight | 47.00 lb |
| Net Weight | 38.00 lb |
| Material | Concrete |
| Shape | Round |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Cream |
| Material Finish | Cream |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
SUNPAN COREY END TABLE 111369
This round coffee table will bring a minimal aesthetic to any environment. Crafted from concrete, this piece features hand sculpted ridges with a painted brass finish. The perfect addition to living, lounge and office spaces.
Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 16.5 × 18 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |












