SUNAPN Maldini Coffee Table 108048
| Overall Dimensions | 0.00W x 37.50D x 13.00H in |
| Net Weight | 81.00 lb |
| Material | Glass |
| Shape | Round |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Grey |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 12mm Smoked Tempered Glass |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNAPN Maldini Coffee Table 108048
Boasting a striking form, this modern, round coffee table will elevate any space. Features a grey glass top with a round bottom base in white marble. Completed with an antique brass frame. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37.5 × 13 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |











