SUNPAN Livingston Bar Cart Antique Brass 109309
Original price was: $1,870.$1,496Current price is: $1,496.
| Overall Dimensions | 36.00W x 20.50D x 30.50H in |
| Net Weight | 61.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| Material Finish | Black |
| Designed by | Morten Georgsen |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 6mm Black Tempered Glass |
8 in stock
SUNPAN Livingston Bar Cart Antique Brass 109309
A truly versatile and stylish bar cart featuring sleek, black glass shelving with an antique brass stainless steel tubular frame and legs. Castors allow for easy mobility. Also available in a black stainless steel frame version.
Additional information
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 36 × 30.5 in |











