SUNPAN KAMALI COFFEE TABLE 110375
Original price was: $3,260.$2,608Current price is: $2,608.
| Overall Dimensions | 60.00W x 30.00D x 18.75H in |
| Gross Weight | 227.00 lb |
| Net Weight | 172.00 lb |
| Material | Marble |
| Shape | Rectangular |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Gold |
| Material Finish | Matte |
| Contract Viable | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 16mm Solid Marble / Powder Coated Stainless Steel |
SUNPAN KAMALI COFFEE TABLE 110375
Warm tones and sleek modern lines define the Kamali Coffee Table. The beige rectangular marble tabletop is beautifully outlined by an antique gold powder coated stainless steel base. It's the perfect addition to any living space. Side table version also available. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 18.75 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |
You may also like…
-
Sale!

SUNPAN KALLA COFFEE TABLE CHARCOAL 111673
Original price was: $2,390.$1,912Current price is: $1,912. -
Sale!

SUNPAN KAMALI SIDE TABLE 110374
Original price was: $1,545.$1,236Current price is: $1,236. -
Sale!

SUNPAN Kalla Coffee Table 110776
Original price was: $2,390.$1,912Current price is: $1,912.









