SUNPAN Irwin Lift Top Coffee Table Smoke Grey 108689
| Overall Dimensions | 48.75W x 23.75D x 17.75H in |
| Gross Weight | 97.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Smoked Grey |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | MDF / Oak Veneer / Lift Top |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Irwin Lift Top Coffee Table Smoke Grey 108689
Incorporate a sense of timelessness to any space with this mid-century inspired lift top coffee table. Includes added versaility with a lift top feature for added storage space. Crafted from wood with a smoke grey oak veneer. Completed with an antique brass steel frame.
Additional information
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 48.75 × 17.75 in |









