SUNPAN Iolite Coffee Table White 110701
Original price was: $2,810.$2,248Current price is: $2,248.
| Overall Dimensions | 0.00W x 47.25D x 16.50H in |
| Net Weight | 198.00 lb |
| Material | Concrete |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | White |
| Material Finish | White |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | Solid Concrete / Suitable for Indoor and Outdoor Use / Can Be Combined with Other Sizes / Rubber Felts Included |
Available on backorder
SUNPAN Iolite Coffee Table White 110701
With an irresistibly round shape, this contemporary coffee table will add marvel to any space. Also stocked in grey and black concrete. Coordinating end table also available. Suitable for indoor and outdoor covered spaces. Crafted from a natural concrete mix, each piece will look different, with variations of white hues that will enhance over time.
Additional information
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.25 × 47.25 × 16.5 in |
You may also like…
-
Sale!

SUNAPN Iolite End Table – White 108486
Original price was: $1,123.$898Current price is: $898. -
Sale!

SUNPAN Iolite Coffee Table – Black 108485
Original price was: $2,810.$2,248Current price is: $2,248. -
Sale!

SUNPAN Iolite Coffee Table GREY 110702
Original price was: $2,248.$1,798Current price is: $1,798.








