SUNPAN GEDDES COFFEE TABLE 112222
Original price was: $3,935.$3,148Current price is: $3,148.
| Overall Dimensions | 60.00W x 38.00D x 15.00H in |
| Carton Weight | 258.00 lb |
| Net Weight | 201.00 lb |
| Material | Concrete |
| Shape | Other |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Light Brown |
| Material Finish | Cream |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Suitable for Indoor and Outdoor Use |
Additional information
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 60 × 38 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |










