SUNPAN Flato End Table Antique Brass 109191
Original price was: $813.$650Current price is: $650.
| Overall Dimensions | 19.75W x 19.75D x 21.75H in |
| Net Weight | 21.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Stainless Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Clear |
| Designed by | Morten Georgsen |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | 10mm Clear Tempered Glass / Powder Coated Stainless Steel |
SUNPAN Flato End Table Antique Brass 109191
This European designed end table has a very light and airy look. Perfect for all contemporary and transitional spaces. Features a heavy 10mmtempered glass top on a polished steel base.
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 19.75 × 21.75 in |










