SUNPAN Ellery End Table 108772
| Overall Dimensions | 28.00W x 14.00D x 22.50H in |
| Net Weight | 44.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Matte Black |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | White |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Polished Natural Marble / Powder Coated Base |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Ellery End Table 108772
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 28 × 22.5 in |













