Sunpan Dali End Table – Marble Look – Small Grey 108567
| Overall Dimensions | 15.75W x 11.75D x 17.75H in |
| Carton Weight | 38.00 lb |
| Net Weight | 33.00 lb |
| Material | Concrete |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Grey |
| Material Finish | Grey |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | No |
| Additional Features | Grey Faux Marble Finish on Concretev |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
Sunpan Dali End Table - Marble Look - Small Grey 108567
With a distinct curvy design, this small end table is guaranteed to bring allure to any space. Crafted from grey marble look concrete to provide style and durability in various applications. Suitable for indoor and outdoor covered spaces. Large end table also available.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.75 × 15.75 × 17.75 in |










