SUNPAN COSTELLO BISTRO TABLE – 23.5″ 112246
Original price was: $920.$736Current price is: $736.
| Overall Dimensions | 23.50D x 30.00H in |
| Gross Weight | 80.00 lb |
| Net Weight | 55.00 lb |
| Material | Aluminum |
| Shape | Round |
| Base / Legs | Aluminum |
| Base Finish | Black |
| Seating Qty | 2 |
| Material Finish | Black |
| Outdoor | Yes |
| Contract Viable | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Powder Coated Aluminum / Suitable for Indoor and Outdoor Use / Foam Pads |
SUNPAN COSTELLO BISTRO TABLE - 23.5" 112246
With a smooth pedestal shape, the Costello Bistro Table is a classic staple. Expertly crafted from coated aluminum that masterfully weathers the elements and showcases the beauty of simplicity.
Features & Benefits
- Powder-coating on the aluminum frame adds resistance to corrosion and weather hazards.
- Crafted with 100% recyclable materials.
- Apply protective covers or store indoors when not in use and during inclement weather to prolong the life of outdoor furniture.
Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 23.5 × 30 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |










