Sunpan Celine Nightstand – Small Teal 110372
| Overall Dimensions | 19.75W x 17.75D x 20.50H in |
| Carton Weight | 59.00 lb |
| Net Weight | 48.00 lb |
| Material | Wood |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Antique Brass |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Teal |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | MDF / Rubberwood / Acacia Veneer / Antique Brass Drawer Handle |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
Sunpan Celine Nightstand - Small Teal 110372
Add beauty to your bedroom oasis with this stylish nightstand. Designed with two soft closing drawers crafted from rubberwood with acacia veneer. Featuring a subtle wood grain texture and a painted teal finish. Uniquely sculpted antique brass feet and drawer pulls complete the look. Pair with coordinating dresser. Large version also available. Nightstand, console table, bookcase and desk also stocked in cream.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.75 × 19.75 × 20.5 in |












