SUNPAN Archie Media Console And Cabinet 107818
| Overall Dimensions | 55.00W x 18.00D x 19.00H in |
| Gross Weight | 141.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Material Finish | White |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Archie Media Console And Cabinet 107818
Add a subtle touch of elegance to any space with this modern media console and cabinet. Crafted from white marble with a stylish antique brass metal frame. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 19 in |












