SUNPAN Adonis End Table 105226
Original price was: $835.$668Current price is: $668.
| Overall Dimensions | 17.50D x 15.75H in |
| Net Weight | 55.00 lb |
| Material | Concrete |
| Shape | Round |
| Base / Legs | Concrete |
| Base Finish | Grey |
| Material Finish | Grey |
| Outdoor | Yes |
14 in stock
SUNPAN Adonis End Table 105226
Inspired by brutalist architecture, this concrete end table will be a bold addition to your space. Features a grey concrete round top with a solid base. Crafted from a natural concrete mix, each piece will look different. Variations in colour, texture, imperfections, surface scratches and non-structural hairline cracks are considered inherent and valued qualities of the material. Suitable for indoor and covered outdoor spaces.
Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 17.5 × 15.75 in |
| Returns | This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information. |











