QUORUM 801-12-186 OPAL SCHOOLHOUSE
Original price was: $340.$272Current price is: $272.
| Height: | 16″ |
| Width/Dia.: | 12″ |
| Glass: | Opal |
| Weight: | 7.4lb |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Max. Wattage: | 100W |
| Bulb Base: | Medium |
Oiled Bronze
Additional information
| Weight | 7.4 lbs |
|---|
Original price was: $340.$272Current price is: $272.
| Height: | 16″ |
| Width/Dia.: | 12″ |
| Glass: | Opal |
| Weight: | 7.4lb |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Max. Wattage: | 100W |
| Bulb Base: | Medium |
Oiled Bronze
| Weight | 7.4 lbs |
|---|