BETHEL LED Chandelier BE12C38B
Size : D38” H7.4”
Lamp : 7W/LED/3000K
Category : LED Chandeliers
Category : LED Semi Flush Mount
Available on backorder
Pay Over Time With RBC Payplan
SKU: BE12C38B Categories: , , , Brand:
Description : A BLACK FRAME LIGHT FIXTURE WITH BLACK SHADES AND WHITE FROSTED DIFFUSERS
  • HUNG BY ADJUSTABLE RODS
  • ROD LENGTHS PROVIDED: 16"+ 16" +12"
  • DIMMABLE: NO
  • PARTIAL ASSEMBLY REQUIRED
  • BULBS INCLUDED: YES
Additional information
Dimensions 38 × 38 × 4.7 in