Sunpan Terry Bistro Table – 30″ – Square 106343
Original price was: $2,248.$1,798Current price is: $1,798.
| Overall Dimensions | 30.00W x 30.00D x 30.00H in |
| Net Weight | 140.00 lb |
| Material | Aluminum / Glass |
| Base / Legs | Aluminum / Iron |
| Base Finish | Black / Gunmetal |
| Seating Qty | 2-4 |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | Gunmetal |
| Handmade Craftsmanship | Yes |
| Designed by | Jose Garcia Ballesteros |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 8mm Clear Tempered Glass / Bronzed Gunmetal Finish/Starburst Pattern |
7 in stock
Sunpan Terry Bistro Table - 30" - Square 106343
This square bistro table will evoke luxury and drama into any space. Features an exquisite bronzed gunmetal frame with a starburst pattern and a glass top.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 in |












