Sunpan Terry Coffee Table 104922
| Overall Dimensions | 35.50D x 17.50H in |
| Net Weight | 30.00 lb |
| Material | Aluminum / Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Black |
| Material Finish | Gunmetal |
| Handmade Craftsmanship | Yes |
| Designed by | Jose Garcia Ballesteros |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | 8mm Clear Tempered Glass / Bronzed Gunmetal Finish Shelf / Starburst Pattern |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
Sunpan Terry Coffee Table 104922
This round coffee table will evoke luxury and drama into any space. Features a glass top and an exquisite bronzed gunmetal shelf with a starburst pattern. A tubular black metal frame completes the look.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 17.5 in |












