SUNPAN Ellery Coffee Table 108105
Original price was: $2,895.$2,316Current price is: $2,316.
| Overall Dimensions | 60.00W x 30.00D x 18.75H in |
| Net Weight | 203.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Steel |
| Base Finish | Matte Black |
| CARB Compliant | Yes |
| Material Finish | White |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Polished Natural Marble / Powder Coated Base |
Available on backorder
SUNPAN Ellery Coffee Table 108105
With an understated design, this modern coffee table is made distinct by clean lines. Features a white polished natural marble table top with a matte black powder coated steel base. Coordinating console and end tables also available. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
This item may be subjected to a restocking fee. Please see our orders and returns page for more information.
Additional information
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 18.75 in |












