SUNPAN Kiernan Coffee Table Black 108199
Original price was: $2,248.$1,798Current price is: $1,798.
| Overall Dimensions | 56.00W x 39.75D x 14.25H in |
| Net Weight | 75.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Matte Black |
| Material Finish | Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Designed to be nested with Kiernan Side Table / 10mm Painted Black Glass / Suction Connectors / Powder Coated Base |
SUNPAN Kiernan Coffee Table Black 108199
With a charming curved design, this coffee table boasts a mid-century modern appeal. Features a painted black glass top and completed with a matte black metal frame. Coordinating side table also available.
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.75 × 56 × 14.25 in |











