SUNPAN Kiernan Side Table Black 108198
Original price was: $1,460.$1,168Current price is: $1,168.
| Overall Dimensions | 39.50W x 28.00D x 16.00H in |
| Net Weight | 38.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Matte Black |
| Material Finish | Black |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Features | Designed to be nested with Kiernan Coffee Table / 10mm Painted Black Glass / Suction Connectors / Powder Coated Base |
Out of stock
Email when stock available
SUNPAN Kiernan Side Table Black 108198
With a charming curved design, this side table boasts a mid-century modern appeal. Features a painted black glass top and completed with a matte black metal frame. Coordinating coffee table also available.
Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 39.5 × 16 in |










