SUNPAN Thalia Nesting Tables (set Of 2) 105436
| Overall Dimensions | 15.75D x 17.75H in |
| Net Weight | 16.00 lb |
| Material | Glass |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Additional Features | High Table Measures: 15.75D x 17.75H in / Low Table Measures: 11.75D x 15.75H in / Hand Painted Vellum Look Glass Top |
Email when stock available
This item has been discontinued.
Unfortunately, it is no longer available for purchase. Please contact us if you would like help finding a similar product.
Discontinued Items
SUNPAN Thalia Nesting Tables (set Of 2) 105436
Channeling a celestial inspired design, this mesmerizing nesting table set features a unique shape that will add interest to any space. Features two glass tops with a hand painted vellum look. Completed with metal frames in an antique brass finish. Pairs well with the Thalia coffee table.
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.75 × 15.75 × 17.75 in |










