SUNPAN Orlo End Table 110196
Original price was: $1,125.$900Current price is: $900.
| Overall Dimensions | 21.00W x 21.00D x 24.00H in |
| Net Weight | 47.00 lb |
| Material | Marble |
| Base / Legs | Iron |
| Base Finish | Antique Brass |
| Fire Rated Foam | N/A |
| Fire Rated Cover | N/A |
| CARB Compliant | N/A |
| Material Finish | Warm Grey |
| Contract Viable | Yes |
| Structure Warranty | 1 year |
| Assembly Required | Yes |
Available on backorder
SUNPAN Orlo End Table 110196
Understated elegance with a classic silhouette sums up the Orlo End Table. The antique brass base beautifully complements the grey marble top to finish the equation. As marble is a natural material, unique veining, pitting, fissures, micro-cracks and colour variations are all characteristics that add to the uniqueness and beauty of each piece.
Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 24 in |











